Éjszakai takarító

Budapesti gyorséttermek takarítására keresünk éjszakai takarító/takarítónő munkatársat.

Lokáció: Újpest központ, Westend környéke

Munkaidő: 22:00 – 24:00 közötti kezdés, 1 étterem takarítása maximum 6 óra, munkaidő vége legkésőbb 6 óra.

  • 7 napból 5-öt kell dolgozni, amely hétvége is lehet

Bér: br. 450.000 - 550.000 Ft (teljesítmény alapú)

  • 8 órás, alkalmazotti jogviszony

  • BKK bérlet

  • Munkavédelmi cipőt és póló

Feladatok:

  • Elszívóernyő takarítása

  • Olajsütő leeresztése, tisztítása

  • Hússütőgép szétszedése, eltakarítása kézzel

  • Vendégtérben asztalok, székek fertőtlenítése

  • Mosdó takarítása

Elvárások:

  • Éjszakai műszak vállalása

  • Alapos, munkájára igényes jelölt