Ügyfélszolgálati munkatárs

Állás leírása

Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba

 keresünk munkatársakat biztosításokkal foglalkozó ügyfelünk részére, a II. kerületbe!
Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, akkor nálunk a helyed!

Ami Rád vár, ha csatlakozol hozzájuk:

  • Kiváló munkahelyi légkör, modern és kényelmes irodaház, ahol dinamikus csapat vesz körül

  • Első teljes hónaptól cafeteria juttatás és havi bónusz

  • Ha sportolni szeretnél, támogatják (wellness bérlet)

  • Lazításként relax helység és csocsóasztal áll rendelkezésedre

  • Hibrid munkavégzés -  heti 2-3 nap Home Office lehetőség

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:

  • Ügyfelek tájékoztatása telefonon és írásban

  • Információnyújtás biztosítási termékekkel kapcsolatban

  • Értékesítő munkatársak támogatása

  • Reklamációk megoldása önállóan, valamint társterületekkel együttműködve

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

  • Ügyfélközpontú, pozitív szemléletmód és együttműködési készség

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előny: pénzügyi/biztosító társaságnál szerzett tapasztalat ügyfélszolgálati területen