Új

Full-stack (React, Nest.js) fejlesztő

Egyedi szoftvermegoldásokat fejlesztő partnercégünk keresi legújabb kollégáit Full-stack fejlesztő pozícióba React frontenddel és Nest.js/Node.js backenddel.

Amivel partnerünk vár Téged:

  • Folyamatos szakmai támogatás, izgalmas projektek
  • Professzionális szakmai háttér, munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő és távmunka lehetőség
  • Jó hangulatú, barátságos, dinamikus csapat

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Webes alkalmazások fejlesztése és karbantartása React és Nest.js/Node.js használatával
  • Front-end és back-end komponensek tervezése, fejlesztése és integrálása
  • Kódminőség biztosítása és kódellenőrzések végrehajtása
  • Részvétel az agilis fejlesztési folyamatokban (pl. sprint tervezés, napi stand-upok)
  • Együttműködés a többi csapattal

Ezekre lesz szükséged:

  • Legalább 3 év tapasztalat Full-stack fejlesztőként
  • Erős ismeretek React és Nest.js/Node.js technológiákban
  • Tapasztalat RESTful API-k fejlesztésében és integrálásában
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód