Enegia - IT Üzleti Elemző / Rendszerszervező

Energiaipari szoftveres megoldásokat kínáló partnercégünk IT Üzleti elemző / rendszermérnök kollégát keres!

Amivel partnerünk vár Téged:

  • Rugalmas Hybrid munkarend (heti, kétheti 1 nap bejárás)
  • Kiemelkedő juttatási csomag, céges autóval is akár
  • Nívós projektek
  • Stabil háttér

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Bekapcsolódás az energiapiaci társaságokkal való szakmai és kereskedelmi egyeztetésekbe, kapcsolattartásba
  • Üzleti igények megbontása, és lefordítása informatikai fejlesztési feladatokká
  • Energiapiaci üzlettámogató szoftverfunkciók definiálásában való részvétel
  • IT rendszerek tervezésének támogatása

Ezekre lesz szükséged:

  • IT rendszertervezési készségek (üzleti és rendszerspecifikációk készítése)
  • Üzleti gondolkodásmód, megoldáscentrikusság, kezdeményezőkészség
  • Energetikában szerzett tudás, tapasztalat (legalább 3 év)
  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelv ismerete

Ezekkel tudsz majd kitűnni:

  • IT projekt menedzseri tapasztalat (pl. szoftverfejlesztési vagy implementálási munkacsoportban)
  • VET (Villamosenergia törvény) / GET (Gáz ellátási törvény) ismerete
  • Kockázatkezelési vagy portfolió-menedzsment gyakorlat