Teszt technikus

Ügyfelünk elsősorban szerver-infrastruktúra, tárolórendszerek, valamint csúcskategóriás PC-munkaállomások gyártásával foglalkozik.

Csapatuk bővítése érdekében az alábbi pozícióra keresik leendő kollégájukat:

Teszt Technikus

Lokáció: Pest megye

Feladatok:

  • Hálózati operációs rendszerek használata
  • Informatikai eszközök hiabaanalízise, speciális tesztrendszer használatával
  • Hálózati eszközök konfigurálása
  • Tesztelés során felmerült problémák felderítése szoftweres módon és ezek megoldása
  • Tesztelési folyamat során kieső gépek hibájának felderítése és megoldása
  • A soron lévő probléma megoldás (szerelés közbeni hibák) megoldása

Elvárások:

  • Linux alap parancssorok ismerete
  • Informatikai hálózatok ismerete
  • Középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Manuálok, diagrammok, kapcsolási rajz olvasása és értelmezése
  • Képesség önálló – és csapatmunkára egyaránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás legalább írásban

Juttatási csomag:

  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Bónusz egyéni és céges eredmények alapján
  • Csoportos élet- és egészségbiztosítás

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését kérem küldje meg a frissített szakmai önéletrajzát! 😊