Területi értékesítési munkatárs (Biztosítási termék – Casco+; országosan pályázható pozíció)

Értékesítőként képzeli el magát, szívesen foglalkozna magyarországi gépjárműkereskedőkkel? Otthonosan mozog a biztosítások világában?

Szívesen látogatna gépjárműkereskedőket (országos lefedettséggel) és ismertetné meg velük partnerünk legújabb biztosítási termékét?

Területi értékesítési munkatársat keresünk stabil, nemzetközi hátterű parnercégünkhöz.

Azon pályázó jelentkezését várjuk, aki kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik, önállóan, és csapatban is képes helyt állni, valamint szívesen utazik az országon belül saját autójával.

A pozícióban ALKALMAZOTTI jogviszony érhető el, 8 órás munkakörben, határozatlan időre.

Amennyiben a fentiek alapján érdekes lehet a pozíció, várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

Területi értékesítési munkatárs

A feladatok az alábbiak:

  • Gépjárműkereskedések megismerése, látogatása, velük történő folyamatos kapcsolattartás
  • Szerződések megkötése elektronikai eszközök segítségével
  • Belföldi utazás saját autóval (utazási költségelszámolás mentén), partnerek látogatása
  • Értékesítési jelentések elkészítése a szakmai vezető részére
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetővel
  • Értékesítési stratégia végrehajtása
  • Értékesítési tervszámok elérésére

Elvárások:

  • Utazási hajlandóság az ország teljes területén
  • Saját gépjármű, B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent (preferáltan gépjármű kereskedelem, biztosítási területen szerzett jártasság -KGFB )
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, választékos beszédkészség
  • Önálló munkavégzésre, és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Elhivatottság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit a megbízónk kínál:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony, határozatlan időre
  • Alapbérből és értékesítési jutalomból álló juttatási csomag (próbaidő alatt fix jutalék)
  • Cafeteria, már a próbaidő alatt is
  • Jó hangulatú csapat, melynek tagjai szívesen adják át tudásukat, megszerzett tapasztalatukat