Szervizvezető

Nemzetközi vállalat megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Szervíz csoportvezető

Feladatok:

  • Szervíz technikusok irányítása

  • Módszeresen vezeti, irányítja és ellenőrzi a szerviztechnikusok tevékenységét a területén.

  • Felelős a munka minőségéért és hatékonyságáért, valamint az ügyfelek elégedettségéért

  • Kezeli a csapattagok személyi igényeit, megszervezi a leterheltséget és a képzést, optimalizálja az adott terület szolgáltatási portfóliójának elosztását, beleértve az útvonalak szervezését is.

  • Felelős a legjobb KPI (Key Performance Indicators) eléréséért a rábízott portfóliójában

  • Lebonyolítja a javításokat, megszervezi a kapacitást, az anyagokat és az ügyfélnek történő átadást

  • Felelős a biztonsági szabályok betartásáért

  • Keresi a javítási lehetőségeket, együttműködik a

  • Javítási ajánlatokat készít, vagy szorosan együttműködik a javítást támogató csapattal

  • Felajánlja és megbeszéli a megrendelővel a javítások kivitelezését, szerződéseket köt

  • Bizonylatokat készít a számlázáshoz, együttműködik a kintlévőségek kezelésében

  • Felelős a panaszok rendezéséért

  • Szoros, rendszeres kapcsolatban áll a körzetében lévő ügyfelekkel, teljesíti kéréseiket.

  • Ő az ügyfelek kapcsolattartója

  • Felelős az ügyfelek elégedettségéért, ezért közvetlenül befolyásolja az elégedettségi felmérés eredményeit

  • Támogatja a vállalat üzleti tevékenységét a portfólió bővítésében, fenntartásában és védelmében, tájékoztatást adva a vállalat portfólió esetleges bővítéseiről

  • Szorosan együttműködik a hozzárendelt háttérirodai támogatással

  • Felelős az adatokkal való munkavégzésért, azok helyességéért és a rendszerbe történő időben történő továbbításáért/beviteléért

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 év

  • Szervezési és elemző készség, kommunikációs és értékesítési készség, biztonsági előírások és követelmények ismerete, fejlett informatikai ismeretek, viselkedés és vezetés

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás