Mérlegképes könyvelő (11. kerület; heti két nap homeoffie, 6 órában is pályázható lehetőség)

11. kerületi multinacionális megbízónk keresi 4 fős csapatába új kollégáját, aki teljeskörű könyvelési feladatok mellett részt vesz az éves beszámoló elkészítésében, az éves audit támogatásában is.

A pozícióra várjuk azon pályázók jelentkezését is, akik 6 órás pozíciót tudnak vállalni (a 8 órás munkarendben gondolkódok se habozzanak pályázni!)

Partnerünk több mint 100 éves magyarországi múlttal bír, budapesti központjuk (kb 30 fő – kereskedelmi és logisztikai tevékenység) mellett gyártóegységet is üzemeltet, ahol széleskörű termékpalettát gyártanak.

11. kerületi központi egységük egy kifejezetten családias, családbarát iroda (rugalmas munkarend;támogató közösség, homeoffice lehetőség).

Stabil munkahely, egy összetartó, magas szakmai színvonalat képviselő csapat várja új kollégáját!

Lehetőséget biztosítanak az angol nyelvtudás kamatoztatására (írásban történő kapcsolattartás a külföldi irodákkal) és az SAP használatára is (SAP ismeret megléte szükséges a pályázáshoz).

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • Éves zárásban, bezsámolókészítésben való aktív részvétel
  • AP és AR könyvelés
  • Befektetett eszközök könyvelése
  • Banki nyilvántartás
  • Éves audit támogatása
  • Havi csoport jelentések előkészítése (IFRS), havi zárás támogatása

Elvárások:

  • Releváns, felsőfokú végzettséged / mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapaszlat
  • Középszintű angol nyelvtudás  (jellemzően írásban lesz szükség a használatára)
  • SAP ismeret

Amit a megbízónk kínál:

  • Stabilitás, tervezhetőség - homeoffice (2 nap / hét)
  • Teljes mértékben versenyképes csomag + juttatások, éves bónusz; élet és balesetbiztosítás; szűrővizsgálatok biztosítása
  • Csapatmunka, nem „one man show”- Helyettesítések megoldottak, tudást / cégspecifikus információkat lesz aki átadja
  • 11. kerületi, modern munkakörnyezet