Gyárigazgató/ Managing Director

Partnerünk nemzetközi szinten elismert, az FMCG szektorban tevékenykedő gyártócég. A következő 2 évben nagy beruházások és fejlesztések indulnak a vállalatnál, amelyek gyártókapacitás bővüléséhez, és a gyártás hatékonyságának növeléséhez járulnak hozzá. Megbízásunkból keresünk Gyárigazgató pozícióba olyan szakembert, aki hosszútávon támogatná a tulajdonosi kört a vállalati célkitűzések megvalósításában.

Feladatok:

  • Üzleti stratégia kidolgozása, amely összhangban van a vállalat üzleti tervével;
  • Jelentős fejlesztések az EHS, a szállítási teljesítmény és a minőség területén;
  • Gyártási folyamatok monitorozása, optimalizálása, és fejlesztése;
  • Gyártási rendelések elősegítése;
  • Célok és KPI-k meghatározása az vezetőség számára a vállalat céljaival összhangban;
  • A különböző területek közötti együttműködés biztosítása, beszerzési, logisztikai, termelési, pénzügyi és minőségügyi osztályok között
  • Folyamatos lean manadzsment elvek, folyamatoptimalizálás és költséggazdálkodás a működési folyamatok folyamatos fejlesztése érdekében
  • Felelősségi köréhez tartozik a munka és környezetvédelmi szabályok betartása;
  • Kapcsolattartás a vállalat tulajdonosaival és más felső vezetői munkakört betöltő tagjaival;
  • A vállalat vezetőjeként időnként képviselnie szükséges a céget különböző üzleti utazások esetén.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség és minimum 5-8 év releváns tapasztalat;
  • 10 év gyártási tapasztalat, lehetőleg dohányipar, fmcg területén;
  • Fejlesztési módszertanok erős ismerete: Lean Manufacturing, Six Sigma, TQM, OEE;
  • Az üzleti stratégiák kidolgozásában és végrehajtásában szerzett tapasztalat;
  • Feldolgozóipar vagy fFMCG piacon szerzett erős üzemeltetési tapasztalat;
  • Tárgyalói szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Erős kompetencia a következő területeken: vezetés; projektmenedzsment; problémamegoldó elemzési készség; teljesítménymenedzsment; prezentációs és kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye