Építményszerkezet szerelő

Nyilászárók gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk Monostorapátiba összeszerelő munkakörbe kollégákat, akik rendelkeznek ipari végzettséggel, illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal.

Lokáció:

  • Veszprém megye

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés és teljesítménypótlék
  • Hétköznapi munkavégzés az alábbi munkarend alapján:
    • Hétfő – csütörtök: 6:00 – 15:00
    • Péntek: 6:00 – 12:15
  • Munkábajárás támogatása
  • Munkaruha, védőfelszerelés

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Nyilászárók, függönyfalak technológiai sorrend szerinti összeszerelése
  • Ipari kisgépek, fúrógépek használata
  • Ragasztási munkafolyamatok elvégzése
  • A kész szerkezetek csomagolása, szállításra előkészítése

Amit elvárunk:

  • Ipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés