Data Konzulens

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő informatikai vállalat. Szinte minden iparágban, több mint 50 visszatérő nagyvállalati ügyfélnek fejleszt és üzemeltet üzleti kritikus alkalmazásokat, és jelenleg újonnan megalakuló Data Solution csapat élére keresnek Data Konzulens kollégát!

Mik lesznek a feladataid?

  • Üzleti igények kielégítését legjobban lefedő koncepció, logikai terv készítésében aktív részvétel. (Adatvezérelt megoldások tervezése)
  • Megvalósítási projektekben való részvétel konzulens vagy projektvezető feladatkörben
  • Ügyfél üzleti modelljének, esetleges problémáinak feltérképezése és megértése
  • A meglévő adatokban rejlő lehetőségek feltérképezése (adat katalógusok)

Mit kér Partnerünk?

  • Legalább 3 év tapasztalat menedzsment tanácsadói / valamilyen adathoz kapcsolódó területen

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/ mérnöki/ informatikai területen)

  • Analitikus szemlélet, különböző témák elemzése és ellenőrzése

  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Mivel tudnál kitűnni?

  • Domain ismeret a következő szektorok valamelyikében: bank és pénzügy, telekommunikáció, FMCG, média, energia és olaj ipar, gyártás, egészségügy és gyógyszeripar, turizmus, közlekedés, logisztika.

  • Üzleti tanácsadói vagy nagyvállalati vezetői szintű támogatási tapasztalat

  • Adattárházak tervezésben és implementálásában szerzett tapasztalat

  • Data lake tárolási és kezelési tapasztalat

Miket kapsz mindezekért cserébe?

  • Egészségbiztosítási csomag –Union Egészségbiztosítási csomag: magánorvosi szolgáltatások, éves szűrések, egynapos műtétek támogatása
  • Valós projektek, valós ráhatás – Üzleti igényekre fogsz eredményt szállítani a projekteken, a versenyszférában általános határidőkkel.
  • Nyaralási támogatás – Balaton parton kedvezményes apartman bérlési lehetőség a munkatársak és családjaik számára.
  • Hibrid rugalmas munkarend – hetente egy-két irodai és három-négy home office nap
  • Tárgyalóképes bér