Operatív vezető

Job description

Német tulajdonban lévő logisztikai szállítmányozással foglalkozó partnercégünk az alábbi pozícióra keresi leendő kollégáját:

Feladatok:

  • Raktári részleg napi operatív irányítása, teljesítmények meghatározása, folyamatos felügyelete és betartása

  • Meglévő erőforrások elosztásának felügyelete részlegenkénti munkaterheltség alapján

  • Ügyfélkövetelmények és határidők nyomon követése és betartatása

  • Munkaidőbeosztások és szabadságtervek készítése, ellenőrzése

  • A beosztott dolgozók „tudás bázisának” rendszeres felmérése, oktatások szervezése és végrehajtása

  • Havi és rendszeres középvezetői műszakvezetői megbeszélések szervezése és lebonyolítása

  • Leltárak és készletellenőrzések megszervezése, koordinálása és ellenőrzése

  • A meglévő raktározási eljárások és folyamatok pontos dokumentálása és biztosítása, rendszeres javaslattétel a raktározási folyamatok fejlesztésére, hatékonyság növelése az erőforrások maximális kihasználásával

  •  Munkaegészségügyi és biztonsági szabályok felügyelete, rendszeres ellenőrzése a szerződött szolgáltatókkal

  • A raktárépület és a raktári operációhoz szükséges eszközök felügyelete, javíttatása, rendelése munkavédelmi felszerelések igénylése a mindenkori beszerzési szabályzat alapján

  • A raktári operatív teljesítménnyel, minőségi mutatókkal kapcsolatos rendszeres riportálás, KPI-ok elemzése, kimutatások készítése

  • Felelősségi körébe tartozó terület működési költségeinek felügyelete, illetve a raktári eszközök optimális működtetése

  • Felelős az ügyfelekkel való raktári tevekénységet érintő kommunikációért, udvarisas és szakszerű kiszolgálásért, az esetlegesen felmerülő problémák megoldásáért

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalat hasonló területen szerzett vezetői és szakmai tapasztalat

Ttárgyalóképes angol nyelvismeret

  • MS Office magas szintű ismerete, kimagasló Excel ismeret

  • Jó kommunikációs, kimagasló problémamegoldó készség

  • Önálló, talpraesett munkavégzés

  • Raktárgazdálkodási folyamatok ismerete

Előny:

  • Logisztikai végzettség

  • LEAN területén szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését kérem küldje meg a frissített angol nyelvű szakmai önéletrajzát!

Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!