Senior mérlegképes könyvelő

Job description

Szenior mérlegképes könyvelőt keresünk, a hazai piac egyik meghatározó vagyonkezelőjéhez!

 Ha szeretnél csatlakozni egy lendületesen fejlődő, fiatalos csapathoz, amely nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, jelentkezz most!

Főbb feladatok:

  • Teljes körű számviteli feladatok ellátása a cégcsoport tagjainak, kezelt vagyonok és egyéb vállalkozások számára
  • Éves beszámoló elkészítése
  • Teljeskörű adózási feladatok, bevallások készítése
  • Menedzsment riportok elkészítése

Elvárások:

  • 5+ év  releváns szakmai tapasztalat (pénzintézeti, pénzügyi szolgáltatói környezetben)
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Naprakész adózási ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Adótanácsadói végzettség előnyt jelent az elbírálásnál

Amit kínál a megbízónk:

  • Versenyképes bérezés + cafeteria
  • Rugalmasság, home office lehetőség (heti 3 nap!)
  • Céges laptop és telefon;
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű szakértői csapat
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!