Irodavezető - 5. kerület - 2 nap home office

Job description

Irodavezető

 A REED Magyarország saját irodájának vezetésére keres irodavezetőt!

Amit rólunk tudni érdemes: a világ legnagyobb családi tulajdonban lévő munkaerő-közvetítő cége, amely több mint 10 000 ügyféllel dolgozik együtt világszerte, 425 üzleti egységen keresztül. Büszkék vagyunk több mint 60 éves történelmünkre, amely magában foglalja az üzleti életet, a tanulást és a jótékonyságot.

Célunk, hogy „A munkán keresztül jobbá tegyük az emberek életét”. A jutalmak és az elismerés fontos szerepet játszanak ennek a célnak az elérésében a REED-nél

Miért válassz minket:

  • #1 Toborzó Ügynökség – Glassdoor Legjobb Munkahelyek 2020
  • Glassdoor Legjobb CEO 2019
  • Pénzügyileg stabil, családi tulajdonban lévő vállalkozás, amely törődik az alkalmazottaival
  • Jótékonykodunk – heti egy nap bevételét jótékony célra fordítjuk
  • Digitális munkahely – naprakész munkaeszközöket és alkalmazásokat biztosítunk
  • Heti 2 nap home office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda Budapest szívében, a Deák Ferenc téren

 Főbb feladatok:

  • Az iroda gördülékeny működésének napi biztosítása (recepciós feladatok, irodai beszerzés, pénztárkezelés, vendégek fogadása, az iroda rendben tartása)
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, könyvelővel való kapcsolattartás, teljesítési igazolások kiállítása, pénzügyi riportok készítése
  • Házi pénztár kezelése
  • Munkaügyi adminisztráció, kollégák be- és kiléptetése, munkaszerződés módosítások készítése
  • Bérszámfejtési adatok összegyűjtése és a külső bérszámfejtő céggel való kapcsolattartás.

Szabadságolások, jelenléti ívek vezetése.

  • Az anyavállalattal való napi szintű együttműködés
  • Csapatépítők, céges események megszervezése

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves irodavezetői, asszisztensi vagy adminisztratív feladatkörben szerzett tapasztalat (pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat előny)
  • Aktív, erős középfokú angol nyelvtudás  ( a munkakörben jellemzően írásban kell használni, de előfordulnak telefonos egyeztetések is angolul)
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
Woman looking to the right

Download our free 2024 Salary Guide

and see how much you could be earning!